cordyceps sinensis

Zkušenosti a recenze cordyceps

Jak jste se mohli dočíst, cordyceps sinensis má velice širokou možnost využití v medicíně a léčbě různých onemocnění. Lidé, kteří vyzkoušeli tento přípravek a jeho účinky, zde sdělili své dojmy po několika měsících.
Nebyla ani jedna negativní reakce, ve všech případech došlo ke zlepšení problémového stavu a dokonce k celkovému lepšímu pocitu.


Jana 22 let, Brno

Cordyceps Sinensis jsem vyzkoušela z toho důvodu, že ve zkouškovém období na VŠ mi dělá problémy dlouho se učit. Teď když používám Cordyceps, můžu se déle a lépe soustředit na učivo. Možná je to placebo efekt, ale můj pocit je takový, že to opravdu funguje. Za mě můžu opravdu doporučit.

Bára 43 let, Karviná

Každý podzim mám velký problém s chřipkami, angínami a nachlazením, a tak jsem tento rok, už v létě, začala hledat, jak by se tomu dalo předejít. Po pátrání na internetu jsem našla Cordyceps Sinensis. Beru jej po jedné kapsli denně už od začátku října a prozatím se mi všechny nemoci vyhýbají. Až teď si můžu užít krásy podzimu naplno. Jako doplněk stravy perfektní, pro přímé léčení zatím doporučit nemůžu.

Ondřej 36 let, Rousínov

O Cordyceps Sinensis jsem se začal zajímat jako o alternativu k masově prodávaným preparátům, jaké jsou vidění v televizi, protože po mnoha zkušenostech jsem zjistil, že mi nijak nepomáhají. Cordyceps mě zaujal tím, že je stoprocentně přírodní a dnes můžu říct, že sázka na přírodní léčivo se vyplatila. Cítím se dobře, nemocný nebývám a ráno se mi také lépe vstává. Můj názor je takový, že Cordyceps mi prospívá.